كيف دستي چرم

سهل و آسان 
ترين رويكرد حفظ كيف دستي چرم در اين مقاله مي خواهيم بدانيم شيوه مناسب حفظ كيف دستي چرم چيست؟ آيا بايستي آن ها را از يك قلاب آويزان كنيم؟ يا آن را سواي قاعده اي يگانه و نظير بقيه لباس ها در كمد بگذاريم؟ هيچ كدام از اين راه ها، خط مش صحيح و درست حفظ از كيف دستي نميباشد . اگر مي خواهيد به شايسته ترين صورت از كيف دستي زمينه علاقه تان نگهداري كنيد تا عمر طولاني تري داشته باشد، بايستي و حتماً اين مقاله را بخوانيد، تا شايسته ترين و ساده ترين راه و روش مراقبت از كيف دستي را به شما معرفي خوا هيم كرد . 

چه 
چيزهاي نياز داريد 
چند ورقه روزنامه، يك كيف نازك و كهن پارچه اي كه ترجيحاً در سايزي مشابه كيفتان باشد . 

چه 
كاري مي بايست انجام دهيد 
كيف 
دستي كيف دستي چرمي خود را كاملاً خالي فرمائيد و روزنامه ها را مچاله كرده و در كيف پارچه اي قرار دهيد . اين كيف پارچه اي پر شده از روزنامه را داخل كيف چرمي تان بگذاريد، تا كل فضاي داخلي كيف را پر كند و همه چيز در صورت حقيقي وواقعي و كاملاً منظم قرار بگيرد . هنگامي كه به كيف احتياجي نداريد آن را در يك طبقه پاك كمدتان قرار بدهيد و به هنگام استعمال از آن، كيف پارچه اي را خارج كرده و از كيف دستي چرمي تان به كار گيري كنيد . خواهيد مشاهده كرد كه با اين روش كيف دستي چرمي شما در بهترين شرايط خويش باقي خواهد ماند و آسيبي نخواهد رويت كرد . 

چه 
اتفاقي مي افتد؟ 
كهنگي چرم با خراش ها و تركيدگي هاي روي آن و از شكل افتادگي معلوم مي شود . خبر نامه ها فضاهاي خالي درون كيف را مالامال مي كنند و از پارگي و از شكل افتادگي آن پرهيز مي نمايند . كيف پارچه اي در برگيرنده روزنامه ها، يك خط مش حل هوشمندانه براي وقتي مي‌باشد كه خبرنامه ها را از كيف چرمي بيرون مي نماييد تا بر روي زمين پخش نشوند . 

براي اين كه هميشه كيف هايتان در شكل و وضعيت كليدي خويش و كاملاً تروتميز باشند، باي دبه محافظت و محافظت از ان ها اهميت متعددي بدهيد . كيف هاي چرمي با اين كه ديرتر از بقيه كيف ها حاد مي شوند، البته به راحتي صورت اساسي خويش را از دست مي دهند . با شيوه گفته گرديده در اين مطلب مي توانيد عمر كيف دستي چرم خويش را ارتقاء دهيد . 
نوشته شده توسط علي پور | ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۴:۳۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |