كيف دوشي چرم : تاريخچه استفاده و نكاتي درباره خريد آن

به طبع شنيده ايد كه نياز، مادر ابتكار عمل است! ايجاد انواع كيف‌ چرم ، از كيف اداري تا كيف پول و كيف دوشي به ياد كاربرد يگانه و راحت آنان از اين قاعده مستثني نميباشد . با اين‌كه مورخ دقيقي از ايجاد اولين كيفهاي دوشي در دست نميباشد البته اين كيفها از زمانهاي دير باز زمينه به كارگيري بوده است: كيف هايي كه از پوست حيوان ها دوخته مي‌شدند، 
يكي از كهن ترين دست ساخته هاي انسان ميباشند كه در دسته خويش به تيتر يك ترقي والا محسوب مي‌شوند: بند اين كيف ها باعث آزاد گذاشتن دست ها مي شود و يك تكه از پارچه يا چرم روي قسمت جلويي آن را مي‌پوشاند تا محتويات كيف در امان باشند . اين يعني در شكار و نزاع و مهاجرت و كار، بهترين همپا هست . مي‌دانيم كه چيزي مشابه به كيف‌هاي دوشي امروزي به وسيله سربازان رومي موضوع به كارگيري قرار مي‌گرفته مي‌باشد و احتمال دارد كاربرد آن حمل كردن آذوقه و وسايل فردي استعمال بوده هست . هيچ كيف دوشي از آن مقطع دور، جان سلامت به در نبرده مي باشد و آنچه در مورد آنها مي دانيم تنها صورت ظاهري و چرمي بودن آنهاست . 

كيف 
دوشي چرم : تاريخچه استعمال و نكاتي درباره خريد آن چرا 
شايسته ترين كيف هاي دوشي از چرم دوخته مي شوند؟ 
كيفيت استدلال حساس استعمال از چرم طبيعي در دوخت كيف مي باشد . از مقطع هاي دور، كيف ها از چرم ارگانيك دوخته مي شدند . پوست حيوان صرفا نياز به دوخت در دو طرف آن داراست تا يك كيف، با ابتدايي ترين ساختار به وجود بيايد . همچنين بافت چرم به ميزان كافي محكم مي باشد و ميتواند فارغ از پاره شدن وزن وسايلي كه در باطن آن ميباشد را تحمل كند . در ۳۰۰ سال آن گاه از ميلاد مسيح از كيف هاي دوشي چرم براي حمل كردن وسايل با قيمت و انجيل هاي دست نوشته استفاده مي كردند . 
امروزه هم زماني صحبت از ماندگاري كيف به ميان مي آيد، بهترين تعيين چرم ارگانيك است! 
چرم شتر ، با كيفيت‌ترين عضو خانواده چرم‌ها ارگانيك ست، اين چرم همه ويژگي‌هاي متمايز چرم را يك‌جا دارد: مقاوم و به ياد ماندني است، نقوش چرم ارگانيك در آن به شكل مشخصي ديده مي شود و پس از مدتي استفاده، كلاسيك و با اصالت جلوه مي كند . 
كيف 
دوشي چرم : تاريخچه به كارگيري و نكاتي در رابطه خريد آن در ايجاد كيفهاي دوشي متداول است كه ار موادي مانند برزنت و يا اين كه پارچه استعمال شود . گهگاه نيز كيف هاي دوشي ارزان ممكن هست با استعمال از چرم هاي تركيبي ساخته گرديده باشند البته در طول بازه زماني ترك مي خورند و بافت آنها از نيز قطع ميگردد . پس براي اينكه اين كيف بتواند يك قدمت ياور شما باشد بهتر هست يك كيف دوشي چرم طبيعي تهيه فرمائيد . ويژگي جالب ديگر چرم طبيعي اين هست كه در كنار كيفيت، به زيبايي پا به سن مي گذارد و كلاسيك جلوه مي نمايد . اين گوشه اي از لذت در اختيار داشتن يك كيف دوشي با كيفيت مي‌باشد كه در ارتفاع زمان به يك دارايي ارزشمند براي شما تبديل خواهد شد . 

خريد 
كيف دوشي 

اندازه 
كيف دوشي متناسب با نياز شماست 
لذت داراي اهميت در به كار گيري از اين كيف اين مي باشد كه مثل يك چمدان خيلي سبك هست . در شراي شما نياز داريد تا تعداد زيادي از وسايل با وزن متعارف را با خود حمل كنيد، كيف دوشي شايسته ترين انتخاب صحت . مقدار كيف دوشي بستگي به وسايلي دارااست كه مي‌خواهيد در آن قرار دهيد . ابعاد كوچكترين كيف هاي دوشي از ۱۵سانتي متر ارتفاع و طول و حد اقل ۶ سانتي متر پهنا شروع مي شود . گذشته از ساخت كيف‌هاي كوله پشتي كوچك و سبك،‌ بيشترين به كار گيري مربوط به كيفهاي دوشي بوده مي باشد . بعد ها يك كيف دوشي بستگي به به كار گيري شما داراست و حتمي مي‌باشد بتوانيد لوازم فردي خود را در آن جاي دهيد، سواي اين كه بيش از اندازه سنگين سنگين شوند . از طرفي كيف هاي دوشي خيلي والا علاوه بر اين‌كه استايل قابل قبولي ندارند، به مرور منجر آسيب به ستون فقرات شما مي شوند . 

نوشته شده توسط علي پور | ۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۴:۳۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |